Витяжка Beko HNT 61310 X
- В наявності
- Код: HNT61310X



+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED Illumination®
Хороша видимість страви, що готується
Варильна поверхня не завжди буває добре видно, особливо якщо витяжка загороджує світло. Підсвічування LED Illumination® добре освітлює варильну поверхню, дозволяючи чітко бачити, що відбувається у каструлі або на сковороді.
Хороша видимість страви, що готується
Варильна поверхня не завжди буває добре видно, особливо якщо витяжка загороджує світло. Підсвічування LED Illumination® добре освітлює варильну поверхню, дозволяючи чітко бачити, що відбувається у каструлі або на сковороді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HNT61310X |
| Вага (кг) | 7.8 кг |
| Висота | 17,6 |
| Глибина, см | 30,1 |
| Керування | кнопкове |
| Клас енергоспоживання | D |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кількість двигунів | 1 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 69 Дб |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 57 |
| Освітлення | LED 2x3 Вт |
| Потужність м³/год | 492 м3/рік |
| Режими | відведення повітря |
| Тип витяжки | телескопічна |
| Ширина | 56 см |


