Плита склокерамічна Gorenje GEC5A41WG
- В наявності
- Код: GEC5A41WG






+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Склокерамічна електрична плита GEC5A41WG стане улюбленою технікою. Низький клас енергоспоживання робить плиту економічною, а наявність великого об'єму духовки – функціональною. Містка духовка забезпечує професійну якість приготування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики духової шафи | |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GEC5A41WG |
| Висота | 85 см |
| Глибина, см | 59.4 см |
| Дисплей | Немає |
| Колір | Білий |
| Кількість конфорок | 4 |
| Тип духовки | Електрична |
| Тип плити | Електрична |
| Тип поверхні | Електрична |
| Ширина | 50 см |


