Морозильна скриня Prime Technics CS 25141 M
- В наявності
- Код: CS25141M



+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник : Prime Technics
Тип: Морозильна скриня
Основні характеристики
Спосіб встановлення: стоїть окремо
Ширина, см: 91
Висота, см: 85
Глибина, см: 56
Кількість дверей: 1
Керування: механічне
Клас енергоспоживання: А +
Клас морозильної камери: ****
Кліматичний клас: ST
Потужність заморожування, кг/добу: 15,5
Рівень шуму, дБ: 42
Колір: білий
Вага, кг: 38
Об'єми
Загальний об'єм, л: 251
Об'єм морозильної камери, л: 251
Спосіб розморожування
Морозильної камери: ручне
Компресор
Тип компресора: поршневий
Кількість компресорів: 1
Кількість окремо охолоджуваних контурів: 1
Конструкційні особливості
Кількість відділень у морозильній камері (загальних/висувних): 1/1 корзина
Тип ручки: горизонтальна навісна
Захист від перепадів напруги: є
Основні функції
Швидка заморозка: є
Захист від дітей: є
Додатково: Можливість блокування двері (замок). Підсвічування.
Тип: Морозильна скриня
Основні характеристики
Спосіб встановлення: стоїть окремо
Ширина, см: 91
Висота, см: 85
Глибина, см: 56
Кількість дверей: 1
Керування: механічне
Клас енергоспоживання: А +
Клас морозильної камери: ****
Кліматичний клас: ST
Потужність заморожування, кг/добу: 15,5
Рівень шуму, дБ: 42
Колір: білий
Вага, кг: 38
Об'єми
Загальний об'єм, л: 251
Об'єм морозильної камери, л: 251
Спосіб розморожування
Морозильної камери: ручне
Компресор
Тип компресора: поршневий
Кількість компресорів: 1
Кількість окремо охолоджуваних контурів: 1
Конструкційні особливості
Кількість відділень у морозильній камері (загальних/висувних): 1/1 корзина
Тип ручки: горизонтальна навісна
Захист від перепадів напруги: є
Основні функції
Швидка заморозка: є
Захист від дітей: є
Додатково: Можливість блокування двері (замок). Підсвічування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRIME Technics |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість компресорів | 1 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність заморожування | 13.5 кг/добу |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS25141M |
| Вага (кг) | 38 кг |
| Висота | 84.5 см |
| Глибина, см | 64 см |
| Добове споживання ел. енергії | 0.64 кВт |
| Колір | Білий |
| Кількість відділень | 1 |
| Об'єм морозильної камери, л | 251 л |
| Система розморозки морозильної камери | Ручна |
| Спосіб встановлення | окремостоячий |
| Ширина | 95.4 см |


