Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 101 W
- В наявності 1 од.
- Код: MWP101W




+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мікрохвильова піч Whirlpool MWP101W без гриля, об'єм 20 л. Функція Jet Start дає можливість розігрівати рідкі страви (бульйони, супи, напої.) За 30 секунд. Розморожування в мікрохвильовій печі дозволить не тільки заощадити час, але й зберегти всі поживні властивості продуктів, у той же час уникнувши розмноження мікроорганізмів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MWP101W |
| Вихідна потужність мікрохвиль, Вт | 700 Вт |
| Габарити (ВхШхГ) | 26,2х45,2х36,5 см |
| Гриль | немає |
| Діаметр піддону | 250 мм |
| Керування | механічне |
| Колір | білий, чорний |
| Об`єм | 20 літрів |
| Спосіб встановлення | окремостояча |
| Таймер | Є |
| Тип грилю | відсутній |
| Тип мікрохвилевої печі | звичайна (соло) |
| Функції | авторозморожування, авторозігрів |


