Посудомийна машина Beko DEN 48520 XAD
- Немає в наявності
- Код: DEN48520XAD






+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Посудомийна машина Beko, 15компл., A++, 60см, дисплей, нерж. CornerIntense – це нова розробка миючого механізму в посудомийних машинах Beko, що забезпечує комплексне та ретельне миття всього посуду, у тому числі розташованого в кутах приладу. Завдяки додатковій промивній форсунці, що обертається, потужний потік води потрапляє навіть у найвіддаленіші кути, тому більше не доведеться регулювати відстань між посудом усередині посудомийної машини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Країна виробник | Туреччина |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Половинне завантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DEN48520XAD |
| Висота | 85 см |
| Глибина, см | 60 см |
| Колір | Сірий |
| Кількість комплектів, шт | 15 комплектів посуду |
| Кількість програм | 8 |
| Спосіб встановлення | окремостояча |
| Ширина | 59.8 см |


