Морозильна скриня Grunhelm GCFW-300
- Немає в наявності
- Код: GCFW300







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозильна скриня Grunhelm GCFW-300 – чудове рішення для приватних будинків, дач, магазинів, забезпечує тривале зберігання та заморожування продуктів харчування. Великий обсяг скрині в 290 л. Тепер Ви з легкістю можете зберігати м'ясо, овочі, фрукти, готові страви у великому обсязі вдома.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість компресорів | 1 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність заморожування | 18 кг/добу |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GCFW-300 |
| Вага (кг) | 38 кг |
| Висота | 85 см |
| Глибина, см | 62 см |
| Добове споживання ел. енергії | 0.69 кВт |
| Колір | Білий |
| Кількість відділень | 2 |
| Мoдель | GCFW-300 |
| Об'єм морозильної камери, л | 300 л |
| Система розморозки морозильної камери | Ручна |
| Спосіб встановлення | окремостоячий |
| Ширина | 109 см |


