Морозильна камера Grunhelm VFH-S143M58W
- В наявності 1 од.
- Код: VFH-S143M58W



+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозильна камера Grunhelm VFH-S143M58W: основні характеристики та переваги
Основні параметри- Об’єм морозильної камери: 153 літри.
- Потужність заморожування: до 8 кг за 24 години.
- Час збереження холоду при відключенні енергопостачання: до 16 годин.
- Клас енергоспоживання: А+, що забезпечує ефективну роботу при мінімальних витратах електроенергії.
- Ідеальне рішення для тих, хто піклується про економію енергії та екологічність.
Морозильна камера ідеально підходить для використання в:
- Приватних будинках.
- Дачах.
- Квартирах.
- Забезпечує тривале зберігання продуктів, таких як м’ясо, овочі, фрукти та готові страви.
- Компактні розміри дозволяють зручно розмістити пристрій навіть у невеликих приміщеннях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість компресорів | 1 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VFH-S143M58W |
| Вага (кг) | 38 кг |
| Висота | 142 см |
| Глибина, см | 55 см |
| Дисплей | Немає |
| Колір | Білий |
| Кількість відділень | 5 |
| Об'єм морозильної камери, л | 153 л |
| Перевішування дверей | Немає |
| Система розморозки морозильної камери | Статична |
| Спосіб встановлення | окремостоячий |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип морозильної камери | Вертикальна |
| Управління | Механічне |
| Ширина | 55 см |


