Холодильник Bosch KGN39LB316
- В наявності 1 од.
- Код: KGN39LB316




+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Bosch
Тип: Холодильник з морозильною камерою
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окрема
Ширина, см: 60
Висота, см: 203
Глибина, см: 66
Кількість дверей: 2
Розташування морозильної камери: нижнє
Керування: електронне
Клас енергоспоживання: А + +
Енергоспоживання в рік, кВт: 273
Клас морозильної камери: * / ***
Кліматичний клас: SN, N, ST, T
Потужність заморожування, кг/добу: 14
Автономне збереження холоду, год: 16
Рівень шуму, дБ: 41
Колір: чорний (двері) + нержавіюча сталь (стінки)
Вага, кг: немає даних
Об'єми
Загальний об'єм, л: 366 (корисний)
Об'єм холодильної камери, л: 279
Об'єм морозильної камери, л: 87
Камера свіжості ("нульова зона")
Об'єм камери свіжості, л: 24
Кількість відділень: 2
Розташування: усередині холодильної камери
Спосіб розморожування
Розморожування холодильної камери: No Frost
Розморожування морозильної камери: No Frost
Компресор
Тип компресора: інверторний
Кількість компресорів: 1
Кількість окремо охолоджуваних контурів: 2
Конструкційні особливості
Кількість основних полиць у холодильній камері: 4
Кількість відділень у морозильній камері (загальних/висувних): 3/3
Матеріал полиць: скло
Дисплей: зовнішній ЖК
Тип ручки: інтегрована вертикальна
Багаторівнева система охолодження: Multi Airflow
Регулювання вологості: у відділенні для овочів і фруктів VitaFresh
Основні функції
Суперохолодження: SuperCooling
Швидка заморозка: SuperFreezing
Індикація температури: є
Тип: Холодильник з морозильною камерою
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окрема
Ширина, см: 60
Висота, см: 203
Глибина, см: 66
Кількість дверей: 2
Розташування морозильної камери: нижнє
Керування: електронне
Клас енергоспоживання: А + +
Енергоспоживання в рік, кВт: 273
Клас морозильної камери: * / ***
Кліматичний клас: SN, N, ST, T
Потужність заморожування, кг/добу: 14
Автономне збереження холоду, год: 16
Рівень шуму, дБ: 41
Колір: чорний (двері) + нержавіюча сталь (стінки)
Вага, кг: немає даних
Об'єми
Загальний об'єм, л: 366 (корисний)
Об'єм холодильної камери, л: 279
Об'єм морозильної камери, л: 87
Камера свіжості ("нульова зона")
Об'єм камери свіжості, л: 24
Кількість відділень: 2
Розташування: усередині холодильної камери
Спосіб розморожування
Розморожування холодильної камери: No Frost
Розморожування морозильної камери: No Frost
Компресор
Тип компресора: інверторний
Кількість компресорів: 1
Кількість окремо охолоджуваних контурів: 2
Конструкційні особливості
Кількість основних полиць у холодильній камері: 4
Кількість відділень у морозильній камері (загальних/висувних): 3/3
Матеріал полиць: скло
Дисплей: зовнішній ЖК
Тип ручки: інтегрована вертикальна
Багаторівнева система охолодження: Multi Airflow
Регулювання вологості: у відділенні для овочів і фруктів VitaFresh
Основні функції
Суперохолодження: SuperCooling
Швидка заморозка: SuperFreezing
Індикація температури: є
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Загальний об`єм | 366 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість компресорів | 1 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KGN39LB316 |
| Вага (кг) | 85 кг |
| Висота | 203 см |
| Глибина, см | 66 см |
| Колір | чорний, темно-сірий |
| Кількість полиць у морозильній камері | 3 шт |
| Кількість полиць на дверцях | 4 шт. |
| Об'єм морозильної камери, л | 87 л |
| Об'єм холодильної камери | 279 л |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Управління | електронне |
| Функції / можливості | сигналізація відкритих дверей, режим суперохолодження, таймер |
| Ширина | 60 см |


