Посудомийна машина Whirlpool WSFO 3O23 PF
- В наявності
- Код: WSFO3O23PF







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки посудомийній машині Whirlpool можна насолоджуватися не тільки неймовірно чистим посудом, а й процесом його миття. Сучасний інверторний двигун дає змогу знизити вібрацію та рівень шуму, а також зменшити споживання електроенергії. Отримайте додатковий простір і максимально ефективно використовувати внутрішній об'єм посудомийної машини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Клас миття | A |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор наявності ополіскувача | Так |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Половинне завантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cушарка | Конденсаційна |
| Артикул | WSFO3O23PF |
| Висота | 85 см |
| Витрата води за цикл, л | 9 |
| Глибина, см | 59 см |
| Клас сушки | A |
| Колір | Білий |
| Кількість комплектів, шт | 10 комплектів посуду |
| Кількість програм | 8 |
| Особливості | мультизональне миття Multizone, третій кошик, регульований верхній кошик, максимальна температура води 60°C, автоматичні програми |
| Спосіб встановлення | окремостояча |
| Таймер відстрочки запуску | Є |
| Управління | електронне |
| Швидка мийка | є |
| Ширина | 45 см |


