Комп'ютер Lenovo IdeaCentre AiO 3 27ALC6 / Ryzen3 7330U, 8, 512GB (F0FY00LNUO)
- Немає в наявності
- Код: F0FY00LNUO







- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Стильний домашній ПК для відпочинку й навчання
З моноблоком Lenovo IdeaCentre AIO 27ALC6 легко облаштувати домашній розважальний центр біля екрана, робоче місце студента або школяра. Стильний пристрій «все-в-одному» обладнаний надійною підставкою, а до комплекту входять зручна миша й клавіатура.
Персональний кінозал
Діагональ дисплея Lenovo IdeaCentre AIO із супервузькою рамкою становить 27 дюйма. Такий екран дає змогу зручно використовувати текстові й табличні редактори, браузери, медіаплеєри. Матриця демонструє зображення чудової чіткості та контрастності. Дивись фільми й відеоролики у Full HD-якості.
Веди переговори з дому
Камера з роздільною здатністю 5 Мп і вбудований мікрофон дають змогу спілкуватися в застосунках для відеодзвінків і брати участь у вебінарах та онлайн-конференціях. Забезпечити потрібне інтернет-під'єднання IdeaCentre AIO легко дротовим або бездротовим способом.
Безліч можливостей для зручного вжитку
Встановлюй екран під потрібним для роботи з документами або зануренням у світ кіно й серіалів нахилом. На підставці ПК можна зручно розмістити смартфон.
Збирай сім'ю або друзів на перегляд телешоу, виконуй домашні завдання або занурюйся в інтернет-серфінг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 7330U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.1, Wi-Fi 6 |
| Вбудована веб-камера | 5 Mp |
| Вбудовані колонки | є |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Діагональ екрану | 27 |
| З підсвічуванням | Немає |
| Зовнішні порти і роз'єми | 2 x USB 2.0, 1 х HDMI, 2 x USB 3.2 Gen2, 1 x RJ45 |
| К-ть потоків | 8 потоків |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | IdeaCentre AiO 3 27ALC6 / Ryzen3 7330U, 8, 512GB |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Мікрофон | є |
| ОС | Без ОС |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (4-е покоління) |
| Потужність блока живлення | 135 Вт |
| Призначення | Для роботи та навчання |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Сікет | FP6 |
| Тактова частота | 3200 MHz |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип пристрою | Моноблоки |
| Тип процесора | AMD Ryzen 3 |
| Частота процесора | 2.3 |


