Комп'ютер Vinga Advanced D0112 (I5M32INTW.D0112)
- Немає в наявності
- Код: I5M32INTW.D0112



+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 12400 |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована веб-камера | немає |
| Вбудовані колонки | немає |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Зовнішні порти і роз'єми | 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x Нeadphone, 1 х Microphone, 2 x PS/2, 6 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 2 x USB 3.2 Ge |
| К-ть потоків | 12 потоків |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Мoдель | Advanced D0112 |
| Модель відеокарти | UHD Graphics 730 |
| Мікрофон | немає |
| ОС | Windows 11 Pro |
| Об'єм HDD | 1 TB |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Охолодження | охолодження ЦП: BOX кулер |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Потужність блока живлення | 500 Вт |
| Призначення | Для роботи та навчання |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Сікет | 1700 |
| Тактова частота | 3200 MHz |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип накопичувача | HDD, SSD |
| Тип пристрою | Класичні |
| Частота процесора | 2.5 |


