Вакуумний пакувальник Electrolux E6VS1-6AG
- В наявності
- Код: E6VS1-6AG







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вакумний пакувальник E6VS1-6AG. Швидке відкачування повітря й надійний ущільнювач забезпечують повне збереження смаку їжі. Зручне й швидке використання завдяки покращеній функціональності й унікальній конструкції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E6VS1-6AG |
| Вага (кг) | 1.4 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 9 х 14 х 46 |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Довжина поверхні запаювання | 300 мм |
| Максимальна ширина рулонів і плівки | 30 см |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність, Вт | 100 Вт |
| Режими | запаювання, сухе вакуумування, вологе вакуумування, імпульс, вакумування та запаювання |
| Тип | Стаціонарний |


