Кухонний комбайн Grunhelm GKM0022R
- В наявності 1 од.
- Код: GKM0022R





+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність чаші | 5 л |
| Артикул | GKM0022R |
| Вага (кг) | 6.96 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 55.6 х 34.6 х 30.6 см |
| Колір | Червоний |
| Насадки | м'ясорубка, насадка для тіста, блендер |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Режими | імпульсний режим |
| Тип кухонного комбайна | Кухонний комбайн |
| Функції | змішування, замішування тіста, блендер, м'ясорубка |


