Кухонний комбайн Ariete 1588 1 Blue, beige
- В наявності 1 од.
- Код: 1588 1 Blue, beige







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонний комбайн із чашею із нержавіючої сталі, із зручним отвором для легкого додавання інгредієнтів. Його вінтажний дизайн нагадує про традиції та жести минулого на сучасних кухнях.
Особливості:
- Імпульсний режим
Комплектація:
- Міксер
- Інструкція
- Чаша
- Вінчик
- Гаки для тіста
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність чаші | 5.5 л |
| Артикул | 1588 1 Blue, beige |
| Вага (кг) | 6.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 43 х 39 х 29 см |
| Колір | Блакитний |
| Насадки | крюк для тіста, K-насадка для збивання, вінчик |
| Потужність, Вт | 1200 Вт |
| Режими | імпульсний режим |
| Тип кухонного комбайна | Кухонна машина |
| Функції | тістозамішувач, змішування, міксер |


