Мультиварка Yummy YPC-A600G
- В наявності 1 од.
- Код: YPC-A600G







- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Практичний дизайн
Завдяки компактним розмірам та стильному дизайну мультиварку Yummy YPC-A600G можна легко розмістити у будь-якому куточку кухні. Більше того, чаша ємністю 6 літрів дозволить приготувати їжі на всю родину всього за один робочий цикл. Завдяки антипригарному покриттю готувати можна без олії, не боячись, що продукти прилипнуть чи пригорять.
Високі експлуатаційні якості
Розробники обладнали модель запатентованою системою розпізнавання закритої та відкритої кришки, а також кнопкою швидкого випуску пари без розгерметизації. Це дозволить легко створити оптимальні умови для приготування різних страв. При цьому мультиварка може готувати в 3-х режимах: повільному, стандартному та швидкому. Ідеальний варіант для щоденної експлуатації.
Широкий функціонал
Розробники обладнали Yummy YPC-A600G функцією відкладеного старту, за допомогою якої можна встановлювати точний час початку роботи. Автоматичний підігрів подбає, щоб їжа була теплою навіть якщо вона була приготовлена декількома годинами раніше, а функція «Власний рецепт» дозволить самостійно налаштовувати робочі параметри. Керування здійснюється за допомогою електронної панелі із LCD-дисплеєм.
Ваш особистий кухар
Сучасна мультиварка Yummy YPC-A600G повністю візьме на себе обов'язки для приготування їжі. Для цього вона має 1500 Вт вбудованої потужності та 76 програм приготування. Ви можете дивувати своїх близьких м'ясом з хрусткою скоринкою, ароматними овочами, смачною рибою та багатьма іншими стравами. Крім того, модель вміє готувати 9 способами, серед яких варіння, смаження, запікання і навіть тушкування.
Решітка для пари та смаження
Тепер ви зможете щодня готувати соковиті стейки та хрусткі ковбаски. Все завдяки спеціальній решітці, яка йде в комплекті. Вона легко встановлюється на мультиварку та відмінно імітує роботу гриля. А ще її можна використовувати для приготування їжі на парі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yummy |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Програми приготування та функції | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.1 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 37 х 28 х 28 см |
| Керування | електронне |
| Колір | чорний, золотий |
| Кількість програм | 76 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Об'єм резервуара, л | 6 л |
| Особливості | приготування дитячого харчування, стерилізація, приготування сиру, сиру, пастеризація продуктів |
| Потужність, Вт | 1200 Вт |
| Програми | йогурт, скоринка, хліб, тісто, консервація, аерогріль, варіння, су-від, тушкування, жарка, випічка |
| Тип мультиварки | мультиварка — скороварка |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН-нагрів |
| Тип покриття чаші | тефлонове, антипригарне |
| Функції | мультикухар, пароварка, підтримання температури, відстрочка старту (таймер), смаження, тушкування, х |


