Витяжка Gorenje WHI6SYW
- В наявності
- Код: WHI6SYW





+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інноваційна функція з датчиком AdaptLight витяжок колекції Gorenje Simplicity автоматично виявляє, якщо хтось стоїть поруч із витяжкою та збирається готувати, і вмикає світло. Інноваційна периметрична система втягування повітря перенаправляє його відведення з центральної частини до зовнішніх країв витяжки. Витяжка легко керується дотиками, відсутність кнопок надає їй стильного вигляду й забезпечує просте очищення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WHI6SYW |
| Вага (кг) | 16 кг |
| Дисплей | Немає |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Керування | сенсорно |
| Колір | Білий |
| Кількість двигунів | 1 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 67 дБ |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність м³/год | 650 м3/год |
| Режими | відведення повітря і рециркуляція |
| Тип витяжки | похила |
| Ширина | 59.5 см |


