Холодильник однодверний Ardesto DFM-50X
- В наявності
- Код: DFM-50X




+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний однокамерний холодильник кольору нержавіючої сталі готельного формату для невеликих приміщень. Клас енергозбереження – А+. Управління холодильником – механічне. Також передбачена можливість перенавішування дверей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Загальний об`єм | 43 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип холодильника | Однокамерний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 13.7 кг |
| Висота | 49.2 см |
| Глибина, см | 45 см |
| Дисплей | відсутній |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кількість дверей | 1 двері |
| Кількість полиць у морозильній камері | 1 шт |
| Кількість полиць в холодильній камері | 2 |
| Кількість полиць на дверцях | 2 шт. |
| Об'єм морозильної камери, л | 1 л |
| Об'єм холодильної камери | 42 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Розташування морозильної камери | збоку |
| Система розморозки морозильної камери | Ручна |
| Система розморозки холодильної камери | Ручна |
| Спосіб встановлення | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора | поршневий |
| Управління | Механічне |
| Функції / можливості | регулювання температури морозильного відділення |
| Ширина | 47.2 см |


