Електрочайник Grunhelm EKS-7518
- В наявності 1 од.
- Код: EKS-7518


- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Grunhelm EKS-7518 – сучасний електричний чайник з дисковим нагрівальним елементом та корпусом з нержавіючої сталі. Головна особливість такого приладу полягає у його мобільності. Використовувати електрочайник можна абсолютно в будь-якому місці, де є доступ до електричної мережі.
Завдяки досить високій потужності в 2000 Вт, процес закипання рідини займає всього пару хвилин. Внутрішній об'єм електрочайника 1.8 л. Цього досить, щоб приготувати до 7 середніх чашок гарячого напою.
Також не залишиться без уваги тиха робота чайника та безпечне використання. Метал у процесі нагрівання не окислюється, не виділяє неприємного запаху і не іржавіє.
Ергономічна кругла база дозволяє чайнику створювати повне коло обертання на 360°, сприяючи максимально комфортному використанню. Відкривання кришки відбувається простим натисканням на механічну кнопку.
Для зручнішого використання виробником передбачено світловий індикатор роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | Внутрішній |
| Артикул | EKS-7518 |
| Вага (кг) | 0.9 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 23 х 21 х 16.8 см |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Об'єм резервуара, л | 1.8 л |
| Особливості | відсік для зберігання шнура, світловий індикатор |
| Потужність, Вт | 1500 Вт |
| Терморегулятор | Немає |
| Тип нагрівального елемента | Прихований (диск) |
| Тип чайника | звичайний |


