Стабілізатор PowerWalker AVR 1000VA PowerWalker (10120301)
- В наявності 1 од.
- Код: 10120301

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
PowerWalker AVR 1000VA Voltage Regulator (310075) призначений для автоматичної підтримки постійної напруги з метою захисту чутливих електронних пристроїв від пониження і підвищення рівнів напруги.
Завдяки сучасному і гнучкому корпусу пристрій можна встановлювати на стіл чи стіну без шкоди естетичному вигляду або професійного робочого оточення. Крім того, PowerWalker AVR 1000VA Voltage Regulator (310075) ідеально працює в обмежених робочих умовах.
Продукти цієї серії включає в себе однокроковий імпульсний підвищує і однокроковий імпульсний понижуючий стабілізатори, які забезпечують безперервну подачу чистого синусоїдальної напруги на підключене устаткування.
Завдяки сучасному і гнучкому корпусу пристрій можна встановлювати на стіл чи стіну без шкоди естетичному вигляду або професійного робочого оточення. Крім того, PowerWalker AVR 1000VA Voltage Regulator (310075) ідеально працює в обмежених робочих умовах.
Продукти цієї серії включає в себе однокроковий імпульсний підвищує і однокроковий імпульсний понижуючий стабілізатори, які забезпечують безперервну подачу чистого синусоїдальної напруги на підключене устаткування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwalker |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10120301 |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Кількість розеток | 3 |
| Кількість фаз | однофазний |
| Максимальна вхідна напруга, В | 264 В |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 180 В |
| Потужність, ВА | 1000 VA |
| Потужність, Вт | 600 Вт |
| Рекомендоване застосування | для холодильника, для котла, для телевізора, для побутової техніки, для комп'ютера |
| Спосіб встановлення | підлоговий, настільний |
| Тип | релейний |
| Точність стабілізації | 8% |


