Стабілізатор REAL-EL STAB SLIM-2000, white (EL122400008)
- В наявності 1 од.
- Код: EL122400008







- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Стабілізатор напруги REAL-EL STAB SLIM-2000 призначений для забезпечення якісним та стабільним електроживленням різних споживачів, захист пристроїв-споживачів від неприпустимих відхилень напруги, високочастотних і імпульсних перешкод.
Особливості моделі:
- Тонкий металевий корпус з можливістю фіксації на стіні
- Захист пристроїв-споживачів від підвищеної і зниженої вхідної напруги, високочастотних і імпульсних перешкод
- Захист стабілізатора від перевантаження і короткого замикання
- Широкий діапазон вхідних напруг 140-260 В
- Висока точність стабілізації вихідної напруги
- Мікропроцесорне управління
- Цифрові індикатори вхідної і вихідної напруг
- Тороїдальний трансформатор з вбудованим оновлюваним захистом від перегрівання
- Функція «Пауза» для затримки подачі електроживлення (протягом 6 або 180 с) після його поновлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EL122400008 |
| Вага (кг) | 5 кг |
| Відносна вологість | 10 - 90 % |
| Відображення значень вхідного/вихідного напруг | цифровий індикатор |
| Максимальна вхідна напруга, В | 260V |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 140V |
| Потужність, ВА | 2000 VA |
| Потужність, Вт | 1600 Вт |
| Рекомендоване застосування | для котла, для пральної машини, для побутової техніки, для комп'ютера |
| Робоча температура | 0 ~ 40 °C |
| Спосіб встановлення | настінний |
| Тип | релейний |
| Точність стабілізації | ± 8 % |


