Стабілізатор REAL-EL STAB WM-10000 (EL122400015)
- В наявності 1 од.
- Код: EL122400015







+380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор напруги мережі REAL-EL STAB WM-10000 призначено для забезпечення якісним і стабільним електроживленням різних споживачів в умовах великих за значенням і тривалістю відхилень напруги електричної мережі від номінальної, захисту пристроїв-споживачів від перевантаження та впливу високочастотних перешкод.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EL122400015 |
| Вага (кг) | 20 кг |
| Відносна вологість | 0 - 90% |
| Відображення значень вхідного/вихідного напруг | LCD дисплей |
| Кількість фаз | однофазний |
| Максимальна вхідна напруга, В | 270V |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 150V |
| Потужність, ВА | 10000 VA |
| Потужність, Вт | 8000 Вт |
| Підключення до мережі 220В | клемна колодка |
| Рекомендоване застосування | для побутової техніки |
| Робоча температура | 0 ~ 40 °C |
| Спосіб встановлення | настінний |
| Тип | релейний |
| Точність стабілізації | 8% |


