Стабілізатор Conter CR-SVRS-5000
- Немає в наявності
- Код: CR-SVRS-5000


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор поєднує два пристрої: стабілізатор напруги та мережевий фільтр. Він призначений для захисту комп'ютерів, периферійних пристроїв та інших електронних пристроїв від підвищення або зниження напруги живлення, пригнічує перешкоди, що вносяться в електричну мережу іншими пристроями. Стабілізатор автоматично знижує високу та піднімає знижену напругу до потрібного рівня. У разі високої напруги його стабілізатор знижує. Якщо напруга продовжує зростати, стабілізатор відключає пристрій від мережі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Conter |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CR-SVRS-5000 |
| Вага (кг) | 8 кг |
| Відображення значень вхідного/вихідного напруг | LCD дисплей |
| Кількість розеток | 2 |
| Кількість фаз | однофазний |
| Максимальна вхідна напруга, В | 270V |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 150V |
| Потужність, ВА | 5000 VA |
| Потужність, Вт | 3750 Вт |
| Рекомендоване застосування | для побутової техніки, для генератора |
| Робоча температура | 0 ~ 40 °C |
| Спосіб встановлення | підлоговий |
| Тип | релейний |
| Точність стабілізації | ± 8 % |


