Холодильник вбудований Whirlpool WHC18 T311
- В наявності 1 од.
- Код: WHC18T311






+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудована холодильна камера Whirlpool WHC18T311 має клас енергоефективності А+, що забезпечить якісні результати у поєднанні з низьким рівнем споживання енергії. Скляні полиці надають зовнішньому вигляду елегантності та надійності. Вентилятор в холодильному відділенні забезпечує рівномірний і плавний розподіл охолодженого повітря, що продовжує термін зберігання продуктів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Загальний об`єм | 299 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість компресорів | 1 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WHC18T311 |
| Вага (кг) | 55 кг |
| Висота | 177 см |
| Глибина, см | 54.5 см |
| Колір | Білий |
| Кількість полиць у морозильній камері | 3 шт |
| Кількість полиць на дверцях | 5 шт. |
| Об'єм морозильної камери, л | 68 л |
| Об'єм холодильної камери | 182 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | вбудовуваний |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Управління | електронне |
| Функції / можливості | внутрішнє освітлення, сигналізація відкритих дверей, Multi Flow (багатопотокова система), світлодіодне освітлення |
| Ширина | 54 см |


