Холодильник SbS Gorenje NRR9185EABXLWD
- В наявності 1 од.
- Код: NRR9185EABXLWD







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Холодильник Gorenje NRR9185EABXLWD
- Економний режим EcoMode
- ConvertActive дозволяє перетворити морозильну камеру на холодильну камеру
- Управління SensoTech
- Швидке заморожування FastFreeze
- Контейнер CrispZone
- Світлодіодне освітлення LedLight
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Загальний об`єм | 547 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Країна виробник | Сербія |
| Кількість компресорів | 1 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NRR9185EABXLWD |
| Вага (кг) | 86 кг |
| Висота | 178.6 см |
| Глибина, см | 67 см |
| Збереження температури при відключенні електроенергії | 8 |
| Колір | Чорний |
| Кількість дверей | 2 дверей |
| Кількість полиць у морозильній камері | 6 шт. |
| Кількість полиць на дверцях | 4 шт. |
| Об'єм морозильної камери, л | 192 л |
| Об'єм холодильної камери | 355 л |
| Розташування морозильної камери | бокове |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип холодильника | двокамерні, side-by-side |
| Управління | електронне |
| Ширина | 91.5 см |


