Плита газова Hansa FCGX63193
- В наявності 1 од.
- Код: FCGX 63193

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Емаль, що легко очищається
Це рішення зберігає внутрішню частину чистою, а також забезпечує простоту у використанні, так як за гладкими поверхнями легше доглядати. Ми використовуємо емаль, що легко очищається, як стандартна у всіх наших духових шафах.
A клас енергоспоживання
Hansa дбає про навколишнє середовище, застосовуючи поряд з новітніми технологіями екологічні рішення. Тому всі кухні, духові шафи та плити мають клас енергоспоживання А. Найвищий клас енергоспоживання А гарантує найнижчі рахунки за електрику.
Міцні чавунні грати
Чавунні решітки більш довговічні та міцніші і їх дуже легко утримувати в чистоті, що гарантує просте та безпечне використання.
Це рішення зберігає внутрішню частину чистою, а також забезпечує простоту у використанні, так як за гладкими поверхнями легше доглядати. Ми використовуємо емаль, що легко очищається, як стандартна у всіх наших духових шафах.
A клас енергоспоживання
Hansa дбає про навколишнє середовище, застосовуючи поряд з новітніми технологіями екологічні рішення. Тому всі кухні, духові шафи та плити мають клас енергоспоживання А. Найвищий клас енергоспоживання А гарантує найнижчі рахунки за електрику.
Міцні чавунні грати
Чавунні решітки більш довговічні та міцніші і їх дуже легко утримувати в чистоті, що гарантує просте та безпечне використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики духової шафи | |
| Гриль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FCGX 63193 |
| Вага (кг) | 43.3 кг |
| Висота | 85 см |
| Глибина, см | 60 см |
| Електропідпал | духовка, конфорки |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кількість конфорок | 4 |
| Матеріал решіток | чавун |
| Тип духовки | Газова |
| Тип плити | Газова |
| Ширина | 60 см |


