Електрочайник Delfa 3402 X
- В наявності 1 од.
- Код: 3402 X




- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Універсальний за дизайном
Електрочайник DELFA 3402 X - це прилад сучасного зразка, який має оптимальний дизайн для впровадження в будь-який сучасний інтер'єр. Корпус з сталі і, водночас, красивий, а ергономіка його деталей дозволяє з комфортом використовувати техніку, підігріваючи порцію кип’ятка для виготовлення чаю або кави. Антикорозійні властивості надають металу особливої міцності. А фактура цього шару робить чайник надзвичайно вишуканим і стильним.
Підставка з поворотом на 360 градусів
Цей електричний чайник базується на вставці поворотного типу, яка дозволяє вам обертати резервуар з водою навколо власної осі. До глека не підведені дроти, тому він не має обмежень для розміщення. Незаперечним привілеєм цього концепту став прихований нагрівальний елемент, який отримує їжу від круглої основи і не торкається води безпосередньо. Він швидко нагріває всю рідину всередині, не змушуючи вас довго чекати, поки буде готова порція гарячої води.
Оптимальний об’ єм резервуара
Ця модель має глек класичної місткості - 1700 мл. Такий об'єм став золотим стандартом, тому що навіть при повній наповненості чайник легко піднімати однією рукою. Якщо дитина захоче, навіть вона зможе справитися з таким пристроєм, акуратно взаємодіяти з нею.
Світловий індикатор нагрівання
На нижній частині корпусу розміщена світлодіодна лампа, яка служить індикатором нагрівання. У той час як горить, температура води зростає, вказуючи на швидке кипіння. Як тільки індикатор погас, кип'яток готовий до споживання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delfa |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-управління | Немає |
| Індикатор рівня води | Внутрішній |
| Артикул | 3402 X |
| Вага (кг) | 0.78 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 22 х 20 х 16 см |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Об'єм резервуара, л | 1.7 л |
| Особливості | Світловий індикатор |
| Потужність, Вт | 1500 Вт |
| Підсвічування | Немає |
| Підтримка температури | Немає |
| Таймер | Немає |
| Терморегулятор | Немає |
| Тип нагрівального елемента | Прихований (диск) |
| Тип чайника | звичайний |


