Обігрівач Ardesto CH-1500ECW
- В наявності
- Код: CH-1500ECW






+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний конвектор з тижневим програматором, електронним керуванням, класом захисту IP24 і потужністю 1500 Вт. Розрахований на обігрів 15 м2. Конвектори Ardesto підтримують два типи монтажу – настінний і підлоговий. Кронштейни та опори поставляються в комплекті з обігрівачем.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CH-1500ECW |
| Вага (кг) | 4.7 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 660 х 450 х 110 мм |
| Керування | електронне |
| Площа обігріву, м² | 15 кв.м |
| Потужність, кВт | 1500 Вт |
| Спосіб встановлення | підлоговий, настінний |
| Тип нагрівального елемента | закритий оребренний |
| Тип нагрівача | конвектор |


