Посудомийна машина вбудована Whirlpool W7IHT58T
- Немає в наявності
- Код: W7IHT58T

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Більше простору для будь-якого посуду, менше турбот для користувача. Ті ж самі розміри зовні, нові можливості всередині – завдяки камері MaxiSpace. Збільшена внутрішня камера забезпечує +10% додаткового простору, що дозволяє завантажити навіть тарілки для піци діаметром до 32 см у нижній кошик та десертні тарілки до 19 см у середній. Чудова можливість завантажити весь посуд за один підхід, уникаючи додаткового та ручного миття, а також надмірного споживання енергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | W7IHT58T |
| Висота | 82 см |
| Глибина, см | 55 см |
| Колір | Коричневий |
| Кількість комплектів, шт | 15 комплектів посуду |
| Кількість програм | 10 |
| Спосіб встановлення | вбудована |
| Ширина | 59.8 см |


