Витяжка кухонна Grunhelm GVN 325 BK
- В наявності 1 од.
- Код: GVN 325 BK



+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Похила витяжка GRUNHELM GVN 325 BK встановлюється біля стіни та служить для відведення повітря з приміщення. Управління просте та зрозуміле, за допомогою кнопок. Фільтрування відбувається через алюмінієву пластину. Яскраве підсвічування складається із двох ламп 8 Вт. Виробляє витяжка 650 м³/год при потужності двигуна 67 Вт. Три швидкості допоможуть впоратися із різною фільтрацією. Мінімальний рівень шуму 65 дБ дозволить не звертати особливої уваги на її роботу.
Особливості:
- Похилий тип
- Монтаж біля стіни
- Кнопкове керування
- Алюмінієвий жировий фільтр
- LED підсвічування 2х8 Вт
- Три швидкості роботи
- Повітропровід діаметром 15 см
- Виробляється у Туреччині
- Гарантія 2 роки
- Чорного кольору
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GVN 325 BK |
| Вага (кг) | 8.23 кг |
| Дисплей | Немає |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Керування | кнопкове |
| Колір | Чорний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 65 дБ |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Потужність м³/год | 650 м3/год |
| Режими | відведення повітря і рециркуляція |
| Тип витяжки | похила |
| Ширина | 60 см |


