Кухонний комбайн KitchenAid 5KFC3516EAC
- В наявності 1 од.
- Код: 5KFC3516EAC





+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мініатюрна кухонна машина KitchenAid – надійний та мобільний помічник, здатний за 20 секунд подрібнити горіхи, прянощі, трави, спеції та багато інших продуктів! Привабливий дизайн, функціональність та простота звернення зроблять його бездоганним доповненням до стаціонарного комбайна. Більше не доведеться бруднити велику чашу або вручну подрібнювати невелику кількість інгредієнтів - дістаньте маленький комбайн і скористайтеся ним. У приладі представлено 2 режими: імпульсний та подрібнення. За допомогою першого можна перетворити продукти на пюре, а другий дрібно нашаткує їх. Також у кришці передбачено отвір для рідких інгредієнтів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KitchenAid |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність чаші | 0.8 л |
| Артикул | 5KFC3516EAC |
| Вага (кг) | 1.3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 22.2 х 17.8 х 14.3 см |
| Колір | Кремовий |
| Насадки | ніж для подрібнення |
| Потужність, Вт | 240 Вт |
| Режими | імпульсний режим |
| Тип кухонного комбайна | Кухонний комбайн |
| Функції | блендер, подрібнювач |


