Витяжка кухонна Cata F 2060 bk
- В наявності 1 од.
- Код: F 2060 bk


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витяжка Cata F-2060 bk – це зручний та ефективний прилад на кухні. Має механічне управління, що дозволяє легко регулювати роботу витяжки. Також витяжка має світлодіодне підсвічування, яке дає світло на зону приготування їжі. Матовий дизайн та чорний колір надають сучасного та елегантного вигляду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F 2060 bk |
| Вага (кг) | 6 кг |
| Дисплей | Немає |
| Діаметр вихідної отвори | 120 мм |
| Керування | механічне |
| Колір | Чорний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 56-68 дб |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність м³/год | 350 м3/год |
| Режими | відведення повітря і рециркуляція |
| Тип витяжки | плоска |
| Ширина | 60 см |


