Кухонний комбайн KitchenAid 5KSM175PSEER
- В наявності 1 од.
- Код: 5KSM175PSEER







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
KitchenAid Artisan 5KSM175 призначений для змішування, збивання, замішування тіста. Його надійні насадки дозволяють робити на кухні все: різати, подрібнювати, готувати свіжу пасту, вичавлювати фруктові соки і перемелювати м'ясо.
- Ціліснометалева конструкція з емалевим покриттям - надійний, стабільний і міцний- Унікальний метод планетарного змішування - швидке та ретельне перемішування
- Конструкція прямого приводу - тиха, надійна та довговічна робота
- Гладкий та округлий дизайн - бездоганне виконання, легкість у використанні
- Фіксатор для насадок - простота у використанні та багатофункціональність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KitchenAid |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність чаші | 4.8 л |
| Артикул | 5KSM175PSEER |
| Вага (кг) | 11 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 37 х 36 х 24 см |
| Колір | Червоний |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Насадки | вінчики, гаки для замішування тіста, насадка для змішування, кришка, А-подібна |
| Потужність, Вт | 300 Вт |
| Тип кухонного комбайна | Кухонна машина |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Функції | планетарне обертання |


