Кухонний комбайн KitchenAid 5KFC3516EER
- В наявності 1 од.
- Код: 5KFC3516EER







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей зручний кухонний міні-комбайн допоможе вам, коли ви голодні. Він простий у використанні, чищенні та догляді. Він оснащений багатофункціональним лезом з нержавіючої сталі і має 2 швидкості та імпульсний режим, щоб ви могли подрібнювати, змішувати та пюрувати продукти на свій розсуд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KitchenAid |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність чаші | 0.83 л |
| Артикул | 5KFC3516EER |
| Вага (кг) | 1.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 22 х 17.8 х 14.3 см |
| Колір | Яскраво-червоний |
| Насадки | ніж для подрібнення |
| Потужність, Вт | 240 Вт |
| Режими | імпульсний режим |
| Тип кухонного комбайна | Кухонний комбайн |
| Функції | змішування, подрібнювач |


