Електрочайник Philco PHWK 1721
- В наявності 1 од.
- Код: PHWK 1721







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрочайник, потужність 2200 Вт, об'єм 1.7 л, прихований нагрівальний елемент, обертання корпусу на 360º, фільтр, індикатор рівня води, відкриття кришки кнопкою, якісне виконання з нержавіючої сталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philco |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | Зовнішній |
| Артикул | PHWK 1721 |
| Вага (кг) | 1.1 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 24.3 х 21.2 х 14 см |
| Колір | Білий |
| Об'єм резервуара, л | 1.7 л |
| Особливості | звуковий сигнал, світловий індикатор |
| Потужність, Вт | 2200 Вт |
| Терморегулятор | Немає |
| Тип нагрівального елемента | Прихований (диск) |
| Тип чайника | звичайний |


