Електрошашличниця Ardesto VEG-HY1000
- В наявності
- Код: VEG-HY1000







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрошашличниця VEG-HY1000 дасть змогу готувати смачну й здорову їжу без краплі олії, а весь зайвий жир стікатиме в спеціальні ємності, що передбачені для кожного шампура. Жодних бризок жиру чи соку, запаху гару й кіптяви за використання захисного алюмінієвого кожуха та рівномірне смаження завдяки U-подібним електричним нагрівальним елементам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.79 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 40 х 19 х 19 см |
| З'ємні пластини | Немає |
| Керування | механічне |
| Колір | Сріблястий |
| Комплектація | Електрошашличниця, Інструкція, Гарантiйний талон, Лоток для збору жиру, шампури (5 шт.), алюмінієвий кожух, ручка для перенесення |
| Потужність, Вт | 900 Вт |


