Електрочайник Tefal KO693110
- В наявності 1 од.
- Код: ФР-00055140







Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: Tefal
Тип: Електрочайник
Основні характеристики
Потужність, Вт: 1800
Об'єм, л: 1,5
Тип нагрівального елемента: дисковий (прихований)
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь/пластик
Колір: білий
Оснащеність
Фільтр від накипу: є
Вугільний фільтр: немає
Індикатор рівня води: є
Індикатор увімкнення: + (Дисплей)
Автоматичне вимкнення при закипанні: є
Автоматичне вимкнення при знятті з підставки: є
Блокування кришки: є
Поворот на підставці на 360 град.: є
Захист від перегріву: немає даних
Заварник для чаю: немає
двошаровий корпус: є
Додаткові функції
Віддалене керування: немає
Звуковий сигнал закипання: є
Підігрів до заданої температури (термостат): є
Підтримка заданої температури: є
Додатково: Вибір температури нагріву: 40, 70, 80, 90, 100 ° C
Тип: Електрочайник
Основні характеристики
Потужність, Вт: 1800
Об'єм, л: 1,5
Тип нагрівального елемента: дисковий (прихований)
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь/пластик
Колір: білий
Оснащеність
Фільтр від накипу: є
Вугільний фільтр: немає
Індикатор рівня води: є
Індикатор увімкнення: + (Дисплей)
Автоматичне вимкнення при закипанні: є
Автоматичне вимкнення при знятті з підставки: є
Блокування кришки: є
Поворот на підставці на 360 град.: є
Захист від перегріву: немає даних
Заварник для чаю: немає
двошаровий корпус: є
Додаткові функції
Віддалене керування: немає
Звуковий сигнал закипання: є
Підігрів до заданої температури (термостат): є
Підтримка заданої температури: є
Додатково: Вибір температури нагріву: 40, 70, 80, 90, 100 ° C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | Внутрішній |
| Вага (кг) | 1.045 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.5 х 15.4 х 20.9 см |
| Колір | Білий |
| Об'єм резервуара, л | 1.5 л |
| Особливості | підтримка температури, підсвічування корпусу, подвійна стінка, світловий індикатор, терморегулятор |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Терморегулятор | 90°C, 100°C, 80°C, 40°C, 70°C |
| Тип нагрівального елемента | Прихований (диск) |
| Тип чайника | звичайний |


