Генератор Forte дизельний FGD10000E 7kW (130608)
- Немає в наявності
- Код: 130608





+380 (95) 797-23-54
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форте FGD10000E — дизельний генераторам, призначений для основних або резервних джерел електроенергії, живлення споживачів в сільському господарстві, в медичних та освітніх установах, побутових умовах, місцях, де немає ліній електропередач або відключено електрику. Дизельний генератор зручно використовувати як сезонне джерело електроенергії.
На цій моделі табло показує:
- Вольтаж.
- Частоту.
- Мотогодинник.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 130608 |
| Вага (кг) | 130 кг |
| Тип генератора | дизельні |
| Запуск двигуна | ручна/електро |
| Кількість фаз | однофазний |
| Максимальна потужність, Вт | 7.5 кВт |
| Мoдель | дизельний FGD10000E 7kW |
| Об'єм паливного баку | 12.5 л |
| Розетки | 1 x 12В (8.3A), 1 х 220В (16A), 1 х 220В (32A) |


