Генератор Enersol 5,0kW (SKD-5EB)
- Немає в наявності
- Код: SKD-5EB







+380 (95) 797-23-54
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SKD-5EB |
| Вага (кг) | 111 кг |
| Тип генератора | дизельні |
| Запуск двигуна | електрична |
| Кількість фаз | однофазний |
| Максимальна потужність, Вт | 5.5 кВт |
| Мoдель | 5,0kW |
| Об'єм паливного баку | 12.5 л |
| Розетки | 2 х 220В (16A), 1 x 12В (8.3A) |


