Генератор Enersol 7.5 kW (EPG-7500TE)
- Немає в наявності
- Код: EPG-7500TE







+380 (95) 797-23-54
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 85 кг |
| Тип генератора | Бензиновий |
| Запуск двигуна | електрична |
| Кількість фаз | трифазний |
| Максимальна потужність, Вт | 7.5 кВт |
| Мoдель | 7.5 kW |
| Об'єм паливного баку | 26 л |
| Розетки | 1 x 12 В (8.3A), 3 х 220 В (16A), 1 х 32 А (400 В) |


