Ноутбук MSI Cyborg 15 (9S7-15K111-1631)
- Немає в наявності
- Код: 9S7-15K111-1631







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип накопичувача | SSD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9S7-15K111-1631 |
| Вага (кг) | 1.98 кг |
| Висота | 22.9 мм |
| Глибина, см | 250 мм |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Мoдель | Cyborg 15 |
| Модель відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| ОС | DOS |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Об`єм відеопам'яті | 6 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привід | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Покриття екрану | матова |
| Роз'єми і порти | Вихід для навушників, Вхід для мікрофону, USB 3.2 Type-C, 2 х USB 3.2, LAN (RJ-45), HDMI |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | MSI Cyborg |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип ноутбука | ігровий |
| Тип процесора | Intel Core i5-13420H (4.6 ГГц) |


