Плита газова Electrolux LKG600011X
- В наявності 1 од.
- Код: LKG600011X





+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Готуйте смачні страви на нашій газовій варильній поверхні. Вона швидко реагує на зміну налаштувань, легка у користуванні та керуванні. Можна без зусиль готувати на повільному вогні або обсмажувати стейки. Готуйте з упевненістю та задоволенням на газовій варильній поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Румунія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Характеристики духової шафи | |
| Гриль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LKG600011X |
| Вага (кг) | 44 |
| Висота | 85.7 см |
| Глибина, см | 60 см |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кількість конфорок | 4 |
| Матеріал решіток | емальована сталь |
| Обсяг духовки | 59 |
| Тип духовки | Газова |
| Тип плити | Газова |
| Тип поверхні | Газова |
| Управління | Механічне |
| Ширина | 60 см |


