Плита газова Gorenje GKS5C70HXF
- Немає в наявності
- Код: GKS5C70HXF







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плита Gorenje GKS5C70HXF — це чудовий вибір для сучасної кухні. Вона поєднує газові конфорки для швидкого приготування з електричною духовкою на 70 літрів, що забезпечує рівномірний нагрів і відмінні результати запікання. Поверхня з нержавіючої сталі легко чиститься, а чавунні решітки забезпечують стабільність посуду. Плита також оснащена електронним дисплеєм і механічним керуванням для зручного налаштування режимів. Завдяки елегантному дизайну та надійності ця плита стане незамінною на вашій кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Таймер | Так |
| Характеристики духової шафи | |
| Конвекція | Так |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GKS5C70HXF |
| Вага (кг) | 40 кг |
| Висота | 85 см |
| Газ-контроль конфорок | поверхні |
| Глибина, см | 59.4 см |
| Гриль | немає |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кількість конфорок | 4 |
| Матеріал решіток | чавун |
| Обсяг духовки | 70 |
| Тип духовки | Електрична |
| Тип плити | комбінована (газ+електро) |
| Тип поверхні | Газова |
| Управління | механічне, електронне |
| Ширина | 50 см |


