Холодильник Siemens KG49NXX306
- В наявності
- Код: KG49NXX306

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Загальний об`єм | 435 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість компресорів | 1 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KG49NXX306 |
| Вага (кг) | 97 кг |
| Висота | 203 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 203x70x67 |
| Глибина, см | 67 см |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кількість дверей | 2 дверей |
| Кількість полиць у морозильній камері | 3 шт |
| Кількість полиць на дверцях | 4 шт. |
| Об'єм морозильної камери, л | 105 л |
| Об'єм холодильної камери | 330 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Управління | електронне |
| Функції / можливості | сигналізація відкритих дверей, режим суперохолодження |
| Ширина | 70 см |


