Бойлер Ardesto EWH-15UMWMI (3100842)
- В наявності
- Код: 3100842




- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Бойлер Ardesto EWH-15UMWMI зроблений у компактному форм-факторі з вертикальним монтажем під мийкою. Механічний блок керування з індикатором роботи розташований на лицьовій панелі. Під ним передбачене під'єднання до електромережі, а для кабелю живлення є отвір і захисний гофр на тильній панелі.
Ardesto EWH-15UMWMI використовує мокрий ТЕН потужністю 1200 Вт і магнієвий анод як каталізатор накипу. Емальований бак водонагрівача розрахований на 15 літрів. Максимальна температура води становить + 80°, а для нагрівання повного бака знадобиться приблизно 1 година. За автоматичне зниження тиску у водонагрівачі відповідає запобіжний клапан, який входить у комплект постачання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 327 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3100842 |
| Вага (кг) | 7.1 кг |
| Установка | Горизонтальна |
| Глибина, см | 360 мм |
| Керування | механічне |
| Колір | Білий |
| Кількість нагрівальних елементів | один |
| Максимальна температура | 80 °С ºС |
| Матеріал внутрішнього бака | Емаль |
| Об'єм резервуара, л | 15 л |
| Потужність, кВт | 1200 Вт |
| Під'єднання води | верхня |
| Тип тіна | "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тиск, бар | 0.8 бар |
| Форма | Прямокутне |
| Час нагрівання | 40 хв |


