Ніж CRKT "M16-03KS" Spear Point (M16-03KS)
- Немає в наявності
- Код: M16-03KS





Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Columbia River Knife & Tool розташована в місті Туалатін, штат Орегон. Фірма була заснована Робом Бремер в 1994 році. CRKT пропонує широку лінію туристичних, робочих і професійних ножів. Ножі CRKT створюються у співпраці з самими інноваційними ножеробами та дизайнерами індустрії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRKT |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 108 г |
| Тип ножа | кишеньковий (EDC) |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Конструкція Дубль | складаний |
| Конструкція осьового механізму | на шайбах |
| Марка сталі / Матеріал клинка | Sandvik-12C27 |
| Матеріал рукояті | 2CR13 |
| Мoдель | "M16-03KS" Spear Point |
| Особливості | кліпса |
| Поверхня клинка | Black Oxide |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Твердість сталі | 58-59 HRC |
| Тип відкривання | фліппер, асист |
| Тип замка | Frame Lock |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | spear-point |


