Ніж Ganzo D704-BK Black (D704-BK)
- Немає в наявності
- Код: D704-BK





-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
Ganzo 704-дуже вдала модель туристичного ножа від компанії Ganzo, запропонована в двох кольорах рукояті. Функціональний клинок класичної форми drop-point з прямим заточуванням виконаний з висококласної стали D2 60 HRC і фіксується механізмом Axis Lock.
Туристичний складаний ніж Ganzo 704 не тільки привабливо виглядає, але і прекрасно збалансований. В робочому стані розмір ножа - 20 см, а на лезо відведено 8.5 см.обрана Довжина рукояті і текстурування зовнішніх панелей є оптимальними рішеннями для зручного хвата і комфортної роботи. На обуху є насічки, що забезпечують надійне зчеплення робочого пальця з обухом при сильному тиску на інструмент. Матеріал рукояті-композитний текстолит G10-наділений високими показниками міцності і зносостійкості.
В цілому, Ganzo 704 дуже зручний і мобільний - його розмір у зібраному стані всього лише 11.5 см, а вага - 134 г.в управлінні ніж теж вельми ергономічний і безпечний, завдяки надійному і міцному блокування Axis Lock модель легко відкривається і закривається однією рукою.
Загартована сталь клинка Ganzo 704 не схильна до корозії, а так само має вкрай вдалим співвідношенням міцності і пластичності для того, щоб тримати заточку протягом тривалої експлуатації і не піддаватися руйнуванню від навантажень. Таке лезо буде служити вам довго і якісно, а також не потребує особливих прийомів заточки.
Кишеньковий складаний ніж Ganzo 704-модель дуже приваблива для будь-якого активного людини або колекціонера. Виріб відмінно проявить себе в поході, на природі, на пляжі, кемпінгу або в дорозі, а скромні габаритні розміри легко дозволяють використовувати ніж в якості повсякденного портативного інструменту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | D704-BK |
| Вага, г | 134 г |
| Тип ножа | туристичний |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Довжина рукояті | 115 мм |
| Конструкція Дубль | складаний |
| Марка сталі / Матеріал клинка | D2 |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Мoдель | D704-BK Black |
| Особливості | кліпса |
| Поверхня клинка | SW (Stonewash) |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Твердість сталі | 60 HRC |
| Тип відкривання | фліппер |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Товщина клинка | 4 мм |
| Форма клинка | drop-point |


