Ніж Boker Magnum USN Seals (01MB856)
- Немає в наявності
- Код: 01MB856


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ви любите рольові ігри? Ким би ви хотіли бути сьогодні? Пожежником? Морським котиком? Сержантом спецназу? Поліцейським? Або лікарем?
У Boker є ножі для професіонала будь-якої справи. Спеціальні ножі зі стропорізом і склобоєм допоможуть впоратися з будь-яким завданням в найекстремальніших умовах. Інструменти з клинками з високостійкої до корозії сталі 440А і ручками з алюмінію, нейлону або G10 (залежить від моделі) відмінно лежать в руці і не загубляться в траві, піску, землі завдяки яскравим акцентам. Зручний лайнерний замок і універсальні форми клинків дозволяють використовувати ножі Boker Magnum Professions і в якості EDC-компаньйонів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01MB856 |
| Вага, г | 116 г |
| Тип ножа | кишеньковий (EDC) |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина клинка | 80 мм |
| Конструкція Дубль | складаний |
| Конструкція осьового механізму | на шайбах |
| Марка сталі / Матеріал клинка | 440 |
| Матеріал рукояті | алюміній |
| Мoдель | Magnum USN Seals |
| Особливості | кліпса, стропоріз, склобій |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Твердість сталі | 56 HRC |
| Тип відкривання | шпеник |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | clip-point |


