Ніж Benchmade Sibert Mini Bushcrafter Fixed (165BK)
- Немає в наявності
- Код: 165BK






Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Менший, більш зручний для EDC преміум-варіант сімейства Bushcrafter, 165 Mini Bushcrafter настільки ж міцний і довговічний, але легший і компактніший, ніж його повнорозмірний варіант. Завдяки геометрії леза та ергономіці рукоятки, створеній для роботи на відкритому повітрі, у поєднанні з високоякісною обробкою, як-от рукоятка з вуглецевого волокна, і модульною формованою конструкцією футляра з кнопковим фіксатором, міцний 165 Mini Bushcrafter тягне свою вагу незалежно від завдання. Ідеальний EDC для тих, хто шукає високоякісне та міцне фіксоване лезо.
- Довжина клинка: 3,38 дюйма (8,591 см)
- Довжина ручки: 4,20 дюйма (10,662 см)
- Загальна довжина: 7,58 дюйма (19,253 см)
- Матеріал леза: інструментальна сталь CPM-CruWear
- Товщина клинка: 0,164 дюйма (4,166 мм)
- Стиль леза: Drop Point
- Шліфування лез: плоска
- Оздоблення леза: чорний
- Матеріал ручки: вуглецеве волокно з червоними прокладками
- Товщина ручки: 0,925" (23,495 мм)
- Матеріал оболонки: литий під тиском
- Дизайнер: Шейн Сіберт (Shane Sibert)
- Зроблено в США
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 165BK |
| Вага, г | 203.5 г |
| Тип ножа | кишеньковий (EDC), туристичний, тактичний |
| Довжина | 229.7 мм |
| Довжина клинка | 111.3 мм |
| Довжина рукояті | 118.4 мм |
| Конструкція Дубль | складаний |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Марка сталі / Матеріал клинка | Cru-Wear |
| Матеріал рукояті | карбон |
| Мoдель | Sibert Mini Bushcrafter Fixed |
| Особливості | чохол в комплекті, кліпса, отвір під темляк |
| Поверхня клинка | Cerakote |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Твердість сталі | 63-65 HRC |
| Тип відкривання | шпеник |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Товщина клинка | 4.17 мм |
| Форма клинка | drop-point |


