Ніж Neo Tools Full Tang 200/90 мм (63-109)
- Немає в наявності
- Код: 63-109







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тактичний ніж NEO "Full Tang" виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі, стійкої до механічних пошкоджень. Загальна довжина 20 см і лезо 9 см. Рукоятка з повним хвостовиком з алюмінію забезпечує надійне захоплення та високу міцність.
Ніж додатково оснащений кремнем, розташованим у рукояті.
Ніж додатково оснащений кремнем, розташованим у рукояті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 63-109 |
| Вага, г | 250 г |
| Тип ножа | туристичний |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Конструкція Дубль | складаний |
| Марка сталі / Матеріал клинка | 420 |
| Матеріал рукояті | алюміній |
| Мoдель | Full Tang 200/90 мм |
| Особливості | чохол в комплекті |
| Поверхня клинка | нержавіюча |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Тип відкривання | виїмка на лезі |


