Холодильник Candy CNCQ2T618EB
- В наявності 1 од.
- Код: CNCQ2T618EB







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Холодильник Candy Fresco 300 CNCQ2T618EB забезпечує 355 літрів корисного простору для зберігання продуктів завдяки технології No Frost та зоні свіжості 0°C для м'яса і риби. Технологія Circle Fresh довше зберігає смак та соковитість продуктів. Його сучасний дизайн з інтегрованими ручками та прихованими петлями чудово впишеться в будь-який інтер'єр. Завдяки енергокласу А++, він також допомагає заощаджувати до 36% електроенергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Загальний об`єм | 355 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість компресорів | 1 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CNCQ2T618EB |
| Вага (кг) | 72 кг |
| Висота | 185 см |
| Глибина, см | 66.7 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість полиць у морозильній камері | 3 шт |
| Кількість полиць на дверцях | 4 шт. |
| Об'єм морозильної камери, л | 120 л |
| Об'єм холодильної камери | 235 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Управління | електронне |
| Функції / можливості | внутрішнє освітлення, зона свіжості, регульовані ніжки, вентилятор, регулювання температури холодильного відділення, регулювання температури морозильного відділення, індикація несправності |
| Ширина | 60 см |


